کد خبر : ١٢١٢٧١٤
هادی محمد زاده: موی تای نیازمند حمایت و توجه است
تحلیلی حریم نیوز: مربی تیم ملی موی تای گفت: امیدوارم با فراهم شدن بستر مناسب و حمایت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، قهرمانان موی تای بتوانند در رویدادهای مهم پیش رو برای کشور افتخارآفرین باشند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:  


هادی محمدزاده با بیان مطلب فوق افزود: موی تای ایران از پتانسیل بالایی برخوردار است و قهرمانان آن بارها و بارها ثابت کرده اند که در صورت حمایت و توجه می توانند در رویدادهای معتبر و مهم پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز درآورده و در ارتقاء شاخص مدال آوری ورزش ایران سهم به سزایی داشته باشند‌.

محمدزاده که سال ۲۰۲۱ نیز به عنوان مربی تیم ملی جوانان، تیم کشورمان را در رقابتهای جهانی تایلند همراهی کرد، سپس گفت: ما در آن سال با ۶ ورزشکار موفق به کسب دو نقره و یک برنز شدیم. خوشبختانه این نفرات امسال هم در همین رده سنی قرار دارند و این شانس مدال آوری کشورمان را در مسابقات جوانان جهان ۲۰۲۲ در مالزی افزایش می دهد.

وی خاطرنشان کرد: باید شرایط عادلانه ای فراهم شود تا یک ملی پوش بتواند فارغ از تمام استرس ها خود را مهیای حضور در رویدادهای مهم کند. موی تای نیازمند حمایت و توجه است. ورزشکار نباید دغدغه برگزاری اردوی آماده سازی، فراهم شدن اسپانسر مالی و خیلی چیزهای دیگر را داشته باشد. او باید تمام تمرکز خود را صرف تمرینات و رسیدن به مرز آمادگی ایده آل برای رویارویی با حریفان کند.

محمدزاده سپس یادآور شد: کمتر از دو ماه دیگر رقابتهای جوانان جهان ۲۰۲۲ با حضور بیش از ۱۰۰۰ ورزشکار از ۱۰۰ کشور جهان در مالزی برگزار می شود و آنچه مشخص است کشورهای حاضر از مدت ها قبل با به کارگیری تمام امکانات و ظرفیتها، درصدد این هستند تا با مدال آوری، از قافله عقب نمانده و در ردیف کشورهای مدعی و قدرتمند در موی تای دنیا قرار گیرند.

این مربی در پایان خاطرنشان کرد: میدان جهانی مالزی یک فرصت ارزشمند دیگر برای اثبات شایستگی های ورزشکاران ایرانی است. از همین رو امیدوارم اختلافات هرچه زودتر برطرف شود و شاهد حمایت تمام قد وزارت ورزش و همچنین کمیته ملی المپیک از ملی پوشان این رشته باشیم که در این صورت مطمئنا ملی پوشان با انگیزه و دلگرمی بیشتر برابر حریفان خود صف آرایی کرده و انشالله باز هم شاهد برافراشته شدن نام و پرچم پرافتخار ایران بر فراز سکوهای قهزمانی خواهیم بود.


برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار