کد خبر : 1168776
توئیت نمایندگان مردم درباره ثبت نام های امروز انتخابات ریاست جمهوری
تحلیلی حریم نیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در توئیتر واکنش های متفاوتی نسبت به ثبت نام های انتخابات ریاست جمهوری نشان دادند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:   نمایندگان مجلس شورای در واکنش به آخرین روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری توئیت های متفاوتی را منتشر کردند:
 
علی نیک زادثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: وضع موجود کشور مرا بر آن داشته بود تا با استفاده از تجریبات این سال ها و طراحی برنامه با استفاده از نظرات کارشناسی، در عرصه انتخابات ریاست جمهوری حاضر شوم تا با انجام یک کار جهادی آلام مردم کشورم را کاهش داده و ظرفیت های بی نظیر این مرز و بوم را در مقابل چشم مردم دنیا قرار دهم.
 
اکنون که سید مدافع محرومان و مظلومان حضرت آیت الله رئیسی با همین دغدغه ها پا به عرصه انتخابات گذاشته اند، این تکلیف انقلابی را از دوش خود برداشته می پندارم و انصراف خود را از نامزدی در انتخابات اعلام می دارم.ایمان داشته باشید تمام تلاش خود را برای پیروزی حضرت آیت الله رییسی به کار خواهم بست.چراکه معتقدم ایشان نماد کارآمدی، مردمی بودن و دارای ظرفیت برای تحول اساسی در کشور هستند. به زودی در بیانیه ای این موضوع را بیشتر تشریح خواهم کرد.
 
 
 
زهره الهیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی نوشت: دکتر زاکانی را فردی با تقوا ، انقلابی ، ولایت مدار و مردمی می شناسم . ثبت نام امروز و حضور او در کارزار انتخابات مایه دلگرمی جوانان مومن انقلابی است .
 
رییسی با رویکرد ضد فساد و مردمی بودن و دغدغه مندی نسبت به محرومین منشآ تحولات و تغییرات مثبت در کشور خواهد شد . ۱۴۰۰ شروع آینده ای درخشان برای ایران به شرط همدلی و وحدت نیروهای انقلاب است.
 
 
 
روح‌الله متفکر آزاد  نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی نوشت: بسم الله الرحمن الرحیم وَقُلْ رَبِّ أَدْخِلْنِی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِی مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ سُلْطَانًا نَصِیرًا زمان آنست که برای مردم دولت روحانی تکرار نشود.
 
 
 
 کیومرث سرمدی واله  نماینده  مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی نوشت: بر اساس اصل ١١٤ قانون اساسی انتخاب مجدد دولت فقط براى یکبار ممکن است! اینبار مردم قانون را اجرا خواهند کرد. نه به دولت سوم روحانی!
 
 
 
‏علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان درمجلس و سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در توئیتی نوشت: برخی برای آتش نمرود، هیزم نذر کرده بودند و آوردند و چنان کوهی از هیزم افراشتند که نمرود برای تماشا به جایگاه بالاتری رفت ابراهیم(ع)رابا هلهله و شادى میان آتش افکندند وچنان فریادکشیدند که گویى بت شکن نابود شد؛
 
آتش اما سرد شد بر ابراهیم! و سلام بر ابراهیم
 
 
 
همچنین؛علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس و سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی نوشت: کسانی که قرار بود در این ۸ سال دیوار تحریم را فرو بریزند اکنون دیوارهای بلند دیگری نیز بین مردم و حقوق مسلم شان کشیده‌اند در هم شکستن این دیوارها دستانی توانمند و تبری بر دوش می طلبد. سلام بر ابراهیم
 
 
 
 مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس و عضو کمیسیون آموزش،تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: با ورود دکتر زاکانی به عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری، قدرت استدلال جبهه انقلاب مضاعف شد. این را قبلاً هم از ایشان خواسته بودم. الحمدلله علی ما هدانا
 
 
 
سیدمصطفی آقامیرسلیم نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضوکمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، در  توئیتی نوشت: رها شدن سرنوشت سند تحول قوه قضائیه حیف است اما ثبت نام جناب رئیسی، به عنوان محور وحدت برای ریاست جمهوری ، مبارک است ان شاءالله.
 
 
 
مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی نوشت: دولت روحانی دو کلید داشت ؛کلید اصلی اش، جهانگیری بود در دولت و کلید یدک روحانی، "علی لاریجانی" بود در مجلس هر چه روحانی اراده کرد در "مجلس لاریجانی" محقق شد.
 
 
 
سید نظام‌الدین موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی،در توئیتی نوشت: آقای لاریجانی هنگام ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری با تکرار ادبیات آقای روحانی گفته اند عرصه اقتصاد، پادگان و دادگاه نیست و ادامه داده اند که دولت من ارتباطی با دولت روحانی ندارد. بله آقای لاریجانی! دولت احتمالی شما ارتباطی با دولت روحانی ندارد بلکه خودِ خودِ دولت روحانی است.
 
 
 
 احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس و عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: سیاست‌ورزی در ایران مرزهای شگفتی را هم جابجا کرده است. با ثبت‌نام امروز علی لاریجانی شاهد ائتلاف گسترده‌ای از آقای سیدمحمدخاتمی تا آقای صادق آملی لاریجانی در حمایت از ایشان خواهیم بود. البته شیفتگی خدمت است نه تشنگی قدرت.
 
 
 
 ‌نصرالله پژمانفر نماینده مشهد و کلات و رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: در چند روز آینده اسنادی از دوران ریاست مجلسی لاریجانی منتشر خواهیم کرد تا مردم بدانند، افرادی که امروز مدعی عدالت و وحدت هستند، از عاملان اصلی وضع اقتصادی موجود کشور هستند..
 
 
 
ابراهیم رضائی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی با انتشار تصویری از علی لاریجانی در لباس سپاه پاسداران نوشت: ۱۰ سال لباس نظامی پوشیده‌اید و جزو کاندیداهایی هستید که سرتیپ بوده‌اید. توصیه می‌کنم وارد دوگانه سرهنگ و حقوقدان نشوید؛ پیروز هم شوید پایانتان وضعیت فعلی آقای روحانی است.
 
 
 
 محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی نوشت: حامیان دیروز روحانی در ظاهر خط خود را از وی جدا کرده‌اند تا در حقیقت دولت سوم روحانی را ادامه دهند کشور برای جبران خسارت این ۸ سال نیازمند کسی است که اراده اش در مبارزه با فساد ثابت شده باشد. سلام بر ابراهیم
 
 
 
روح‌اله نجابت نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امورداخلی و شوراهای مجلس در توئیتی نوشت: صحنه انتخابات تغییر کرد. لاریجانی و هاشمی در انتخابات ثبت‌نام کردند. با حضور جهانگیری و همتی، این سوال بزرگ مطرح می‌شود که چرا مسببین اصلی وضع امروز به دنبال ادامه تسلط بر دولت هستند؟! برای ممانعت از تداوم دولت سوم روحانی باید طرحی نو در انداخت.
 
 
 
علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش‌ های مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: مسببین وضع اسفبار فعلی، با صحنه آرایی پیچیده و طلبکارانه به عرصه آمده اند و سودای دولت سوم روحانی را در سر دارند باتوجه به آرایش جدید صحنه و درپاسخ به نیاز جبهه انقلاب، با اهتمام به منطق وحدت، پذیرفتم به میدان بیایم تا ان شاءالله با زمین زدن شبکه فساد و نفوذ، ایران قوی محقق شود.
 
 
 
مهدی عسگری نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، نوشت: آقای لاریجانی چقدر ادبیات شما آشناست! روحانی۹۲: من سرهنگ نیستم، حقوقدانم و هیچ‌وقت پادگان ی فکر وعمل نکردم. لاریجانی۱۴۰۰: حوزه‌ی اقتصاد، نه پادگان است و نه دادگاه که با تشر و دستور اداره شود! حتی کلید‌واژه‌ها هم همان است، فقط برای همراهی با امواج، جهت بادبان کمی تغییر کرده!
 
ادامه دارد
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
پر بیننده ترین ها
آخرین اخبار