کد خبر : 1168775
حسینی‌کیا:
افزایش قیمت نان کج سلیقگی است/ مردم بیش از این ظرفیت گرانی ندارند
تحلیلی حریم نیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مردم بیش از این ظرفیت گرانی ندارند، گفت: دولت باید با پیش بینی تمهیدات مناسب مانند آرد، آب، برق و گاز یارانه‌ای را هزینه نانوایان را کاهش دهند تا نیازی به گرانی نان نباشد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:   سیدجواد حسینی کیا  درباره گرانی 50 درصدی نان، گفت: افزایش قیمت نان با توجه به مشکلات معیشتی کنونی توجیهی ندارد زیرا در شرایط فعلی که گوشت از سفره مردم حذف شده، گران کردن نان جفا است.
 
نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرانی نان موجب می‌شود که بسیاری از مردم به رنج بیافتند و این موضوع زیبنده نظام نیست، افزود: در صورت لزوم، مجلس به این موضوع ورود می‌کند تا از فشار به اقشار ضعیف جلوگیری کند.
 
این نماینده مردم در مجلس یازدهم گرانی نان را کج سلیقگی توصیف کرد و ادامه داد: دولت باید با پیش بینی تمهیدات مناسب مانند آرد، آب، برق و گاز یارانه‌ای را هزینه نانوایان را کاهش دهند تا نیازی به گرانی نان نباشد.
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مردم بیش از این ظرفیت گرانی را ندارند، اضافه کرد: باید به جای افزایش قیمت نان تدبیری برای تامین نیاز نانوایان مانند معافیت‌های مالیاتی پیش بینی کرد
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
پر بیننده ترین ها
آخرین اخبار