کد خبر : 1168764
پویش دعوت از آیت الله رئیسی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد؛
درخواست صنعتگران، بازرگانان و اصناف برای کاندیداتوری سید ابراهیم رئیسی: برای نجات صنعت و اقتصاد به‌پا خیزید
تحلیلی حریم نیوز:پویش دعوت از آیت الله سید ابراهیم رئیسی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری با حضور صنعتگران، بازرگانان و اصناف به میزبانی خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان استان تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:    پویش دعوت از آیت الله سید ابراهیم رئیسی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری با حضور صنعتگران، بازرگانان و  اصناف به میزبانی خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان استان تهران برگزار شد. این نشست با هدف اجماع برای برون رفت از وضعیت کنونی کشور و رونق حضور صنعتگران جوانان کشور در مهم‌ترین رویداد سیاسی سال ۱۴۰۰ برگزار شد.
 
در این نشست دکتر عطاالله اشرفی اصفهانی، رئیس هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان تهران گفت: آیا نمی‌دانید چه سرمایه‌هایی از کشور خارج می‌شود و چه کارخانه‌هایی با بخشنامه‌هایی خلق الساعه دولتمردان از مدار تولید خارج شده است. ما باید در پیشگاه خداوند متعال و آیندگان پاسخگو باشیم.
 
وی به حضور آیت الله رئیسی  بر مسند ریاست قوه قضاییه اشاره کرد و اظهارداشت: در این مدت شاهد بودیم با پیگیری و دستورات رئیس قوه قضائیه، بسیاری از کارخانه‌های ورشکسته که بانک‌ها آن‌ها را متروکه کرده بودند، رونق دوباره گرفتند.
 
 
اشرفی اصفهانی در پایان ضمن دعوت از آیت الله ابراهیم رئیسی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری، گفت امیدواریم با حضور ایشان، کشتی به گل نشسته صنعت و تجارت به ساحل آرامش برسد.
 
امروز ما دو انتخاب داریم؟
 
غلامعلی حداد عادل، رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی هم با حضور در این مراسم ضمن تشکر از دغدغه جوانان برای حضور در عرصه سیاسی، اظهارداشت: امروز ما دو انتخاب داریم؟ یکی اینکه شرایط موجود را ادامه دهیم و تمام مشکلات موجود ادامه پیدا کند یا اینکه با تغییر شرایط موجود باعث شویم تا افرادی را که با بی تدبیری باعث ایجاد ناامیدی در کشور شده اند، کنار بگذاریم.
 
وی تصریح کرد: دولت بعدی باید روحیه جهادی داشته باشد، اما دولت فعلی این روحیه را ندارد دولتمردان باید مانند نیرو‌های سپاه فارغ از ساعت کاری باید کار مردم را راه بیندازند.
 
حداد عادل در پایان ابراز امیدواری کرد با حضور آیت الله رئیسی، کار به اجماع رسیدن برای همه راحت باشد و مملکت از این وضعیت خارج شود.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
پر بیننده ترین ها
آخرین اخبار