کد خبر : 1168759
یورش بولدوزرها به مجتمع اقامتی صدف/ آیا کمپ معماری دیگر رقم خواهد خورد؟
تحلیلی حریم نیوز: سازمان منطقه آزاد کیش با ورود بولدوزر به مجتمع اقامتی صدف، در حال تخریب خانه های این منطقه است و به ساکنان اعلام کرده که خانه های خود را تخلیه کنند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:   در روزهایی که رهن و اجاره خانه کمر ساکنان کیش را خم کرده و به هیولایی ترسناک برای مستأجران تبدیل شده، و پویش‌ها و گروه‌های مردمی در تلاش جستن راهی برای التیام موقت این درد هستند، اما گویا مدیران منطقه آزاد کیش افکار دیگری در پایان دوره مدیریت خود در سر دارند.
 
طی روزهای گذشته و در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان، تخریب واحدهای مجتمع اقامتی صدف آغاز شده و ساکنان محل در گفتگو با کیشوندنیوز اعلام کردند که ۱۱ واحد خالی از سکنه در حال تخریب شدن است.
 
این اقدام در حالی صورت گرفته که دیوار برخی از خانه‌های چسبیده به این واحدها بر اثر لرزش ترک برداشته و باعث ایجاد رعب و وحشت افراد در این منازل شده است.
 
اهالی این منطقه می‌گویند که سازمان منطقه آزاد کیش به آنها اعلام کرده باید منازل خود را تخلیه کنند.
 
طبق گفته ساکنان، قرار است در این مکان یک برج به‌صورت مشارکتی بین سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی ساخته شود.
 
مجتمع اقامتی صدف در جنوب شرقی جزیره با ۵۷ واحد مسکونی قرار دارد و جالب اینجاست که برخی کارکنان این کمپ، کارمندان سازمان منطقه آزاد کیش هستند.
 
چند سال قبل نیز در دوران مدیریت مونسان، طی اقدامی مشابه واحدهای کمپ معمار در حالی خراب می‌شدند که همسایه‌های دیوار به دیوار در منازل خود حضور داشتند و باعث آسیب رساندن و رعب و وحشت ساکنان شده بود.
 
گرچه کمپ معمار به‌طور کامل تخریب شد و ساکنان آن به منازل شهرک رز منتقل شدند، اما این پروژه با ورود قوه قضائیه متوقف شده است!
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
پر بیننده ترین ها
آخرین اخبار