کد خبر : 1168384
فیگور خاص کیش برای مسابقات قهرمانی پرورش اندام کشور
تیم منتخب کیش برای حضور در رقابت های پرورش اندام کشور مشخص شد و نام ورزشکاران سرشناس این رشته در این تیم به چشم می خورد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:   جلسه بازبینی مسابقات پرورش اندام تیم کیش با حضور قهرمانان جهانی و کشوری که در کمیته داوران حضور داشتند در سالن کوثر مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد .

رئیس هیئت پرورش اندام کیش گفت: در پایان این روز که مورد تایید کمیته فنی و رئیس هیئت پرورش اندام قرار گرفت، آقایان سلیمانی، کنارودی، یوسف زاده، غریبی ، کاکاوند و جوکار افراد منتخب تیم پرورش اندام کیش انتخاب شد.

وی افزود: این تیم برای حضور در مسابقات پرورش اندام در تاریخ ۱۳ لغایت ۱۵ اسفند ماه که به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود شرکت خواهد کرد.

اردوخانی اظهار داشت: سطح این دوره از مسابقات بالا بوده و منتخبان تیم ملی در این دوره انتخاب می شوند، امیدواریم که مدال ها و کاپ های بسیاری برای جزیره کیش بدست آوریم .

در پایان لازم به ذکر است ، در مسابقات انتخابی تیم کیش پروتکل های بهداشتی در زمینه کرونا رعایت شد و نماینده کمیته انضباطی فدراسیون پرورش اندام در سالن برگزاری مسابقات حضور داشتند.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار