کد خبر : 1148077
کاهش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا درکیش
رئیس بیمارستان کیش از کاهش مبتلایان به ویروس کرونا در جزیره کیش خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:   دکترمصطفی نادعلی نژاد در گفتگوی خبری  سیما مرکز کیش، گفت: بر اساس آمار‌ها در ۲ هفته گذشته ۱۳ بیمار در بیمارستان کیش بستری شدند و این آمار نشان می‌دهد به طور میانگین کمتر از یک بیمار در روز در این بیمارستان بر اثر ابتلا به بیماری کرونا بستری شده است.

وی وضعیت کیش را بر اساس شاخص‌های ستاد ملی کرونا زرد اعلام کرد و افزود: با همت شورای سلامت، تلاش کارکنان بهداشت و درمان و عملکرد خوب ساکنان و گردشگران در زمینه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کیش در منطقه زرد قرارگرفته است.

رئیس بیمارستان کیش افزود: بر اساس آمار بستری در ۱۴ روز گذشته، ۹ بیمار بصورت تجمیعی بوده و در حال حاضر ۳ بیمار در بیمارستان کیش بستری هستند.

نادعلی نژاد با اشاره به اینکه آمار‌ها بصورت آنلاین در سیستم یکپارچه دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان و سایت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ثبت می‌شود، در خصوص تفاوت رنگ بندی اعلامی از سوی مسئولان استانی و مسئولان جزیره کیش گفت: مسئولان استانی به جهت گردشگر پذیر بودن و تردد مسافر به جزیره نگاه ویژه تری به کیش دارند به همین دلیل وضع کیش را نارنجی اعلام می‌کنند
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار