کد خبر : 1148058
تغییر در مصوبات شورای سلامت کیش
فعالیت مجدد تفریحات دریایی و باشگاه‌های بدنسازی
با زرد اعلام شدن وضعیت کرونا در کیش، مصوبات شورای سلامت برای جزیره اصلاح شد و بر اساس آن کلوپ‌های دریایی، پارک دلفین، مجموعه کاریز، بولینگ و رشته‌های کم برخورد ورزشی مجوز فعالیت گرفتند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:   سخنگوی شورای سلامت کیش از تغییرات در مصوبات سی امین جلسه شورای سلامت کیش خبر داد و عنوان کرد: پس از برگزاری سی امین جلسه شورای سلامت در ۲۸ آبان و تغییراتی که یک روز بعد از این جلسه در منطقه بندی بیماری کرونا در کشور اتفاق افتاد و طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا  ابلاغ شد، مصوبات شورای سلامت با تغییراتی روبرو شد.

وی افزود: براساس این مصوبات به مدت دو هفته ورود خودرو با پلاک ملی و خروج خودرو با پلاک جزیره کیش به سرزمین اصلی ممنوع خواهد بود.

دکتر رضانیا گفت: فعالیت‌های مراکز و اماکن گردشگری شامل جنگ‌های شبانه، شناور‌های تفریحی، پلاژ‌های بانوان و آقایان، پارک‌های بازی کودکان، پارک آبی، سالن‌های ماساژ، موسیقی زنده در رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها، غواصی در کلوپ‌های تفریحات دریایی و رشته‌های پر برخورد ورزشی در باشگاه‌های ورزشی به مدت دو هفته تعطیل باشند.

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: برگزاری هرگونه همایش‌ها، نمایشگاه، مجامع و گردهمایی به تعویق بیفتد و  جلسات اداری با تعداد بالای ۲۰ نفر به مدت دو هفته تشکیل نشود.

وی افزود: فعالیت‌های مراکز و موسسات آموزشی، فرهنگی و هنری، فرهنگسرا‌ها و کلاس‌های آموزشی هنری و برنامه‌های فرهنگی و هنری به مدت دو هفته متوقف خواهد شد.

دکتر رضانیا گفت: به مدت دو هفته اتمام ساعت کار بازار‌ها به جز مراکز تهیه ارزاق عمومی تا ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه شب خواهد بود.

وی گفت: از اول آذر به مدت دو هفته اتمام کار رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها تا ساعت ۲۴ خواهد بود و این اماکن بایستی حداکثر با ظرفیت ۵۰ درصد و رعایت تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی فعالیت کنند.

دکتر رضانیا گفت: دسترسی و حضور در سواحل و پارک‌های ساحلی از ساعت ۲۴ به مدت دو هفته ممنوع خواهد بود.

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت:سازمانها، بانکها، بیمه ها، ادارات و نهاد‌ها مکلفند با ۵۰ درصد نیرو‌های شاغل خود به مدت دو هفته از اول آذر فعالیت کنند و بقیه نیرو‌ها که امکان استفاده از فعالیت دورکاری را داشته باشند به شکل دورکاری فعالیت کنند.

دکتر رضانیا افزود: اجرای این مصوبه مشمول اداراتی که مرتبط با خدمات بهداشتی و سلامت هستند نمی‌شود.

سخنگوی شورای سلامت کیش از ساکنان جزیره خواست از هرگونه برگزاری میهمانی و دورهمی‌های خانوادگی خودداری کنند.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار