کد خبر : 1148053
آمار فوتی های کرونا در کیش به ۲۱نفر رسید
دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با اعلام خبر بیست و یکمین فرد فوت شده به دلیل کرونا گفت: با فوت یک آقای ۹۳ساله مسافر بدون بیماری زمینه ای و بستری در بیمارستان کیش آمار فوتی ها در کیش از ابتدا تا کنون به ۲۱ نفر رسید.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:   سخنگوی شورای سلامت کیش افزود: بیش از نه ماه از شیوع ویروس کرونا می‌گذرد و هنوز دارویی قطعی برای آن کشف نشده است این بحران باعث شده بسیاری از رویدادها ملی مذهبی و جهانی برگزار نشود و یا با محدودیت ویا با رعایت حداکثری  پرتکل های بهداشتی برگزار شود  زیرا غفلت در این زمینه می‌تواند نتایج جبران‌ناپذیری به همراه داشته باشد.
دکتر رضانیا افزود:با توجه به اینکه بیست و یکمین فوتی کیش مسافر بوده و ساکن کیش نبوده تاکید کرد ، رفت و آمدها و مسافرت بدون ضرورت انجام نشود یا به حداقل رسانده شود .
سخنگوی شورای سلامت کیش افزود :باید بپذیریم در این شرایط هر بیماری با علائم مشابه باید فرض را بر کرونا گذاشت و با مراجعه به پزشک، شدت بیماری و درگیری ریه را مشخص کرد که پس از مشخص شدن موضوع لازم است ضمن رعایت قرنطینه و مراقبت از اطرافیان، ضرورت شروع درمان یا بستری مورد بررسی قرار گیرد.

وی همچنین از مردم در خواست کرد از برپایی دورهمی، تجمع، ترددغیرضروری در سطح شهر و خروج بدون ماسک از منزل خودداری کنند.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار