کد خبر : 1148047
پیگیری احمد جباری برای احداث بیمارستان تامین اجتماعی در کیش
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از انجام رایزنی‌های گسترده برای احداث بیمارستان از سوی تامین اجتماعی در کیش خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:   مهندس احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: همواره نقش اصحاب رسانه در آگاه سازی جامعه بی نظیر بوده است و بی‌شک رسانه‌ها می‌توانند در برخی بحران‌ها مشاور مسئولان باشند.

رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در ادامه با اشاره به گزارش‌های متعدد در خصوص کمبود‌های بخش درمان جزیره کیش و نبود بیمارستان تامین اجتماعی در این جزیره، افزود: بر مبنای گزارشی که تهیه شده بود و با همکاری مشاوران مجلس شورای اسلامی در بخش بهداشت و درمان، پیگیری های خود را آغاز کردیم.

احمد جباری از رایزنی‌های گسترده برای کاهش کمبودهای درمانی کیش خبر داد و اضافه کرد: از طریق وزارت بهداشت و درمان و سازمان تامین اجتماعی کشور در حال انجام اقدام هایی هستیم تا بخشی از مشکلات درمانی کیش‌وندان را کاهش دهیم.

نماینده غرب هرمزگان بیان کرد: امیدواریم تا اواخر آذرماه این رایزنی‌ها منجر به خبرهای خوشی برای کیش‌وندان شود.

مهندس جباری در پایان با اشاره به احتمال تاسیس بیمارستان تامین اجتماعی در کیش، گفت: ما در حال انجام پیگیری‌های لازم برای گرفتن مجوز قانونی و همچنین منتظر همکاری مدیرعامل منطقه آزاد و سازمان تامین اجتماعی کیش با توجه به قوانین خاص حاکم بر این منطقه هستیم.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار