کد خبر : 1147904
ابراز رضایت مربی تیم ملی بوکس از شرایط اردوی کیش
تحلیلی حریم نیوز: سومین اردوی تیم ملی بوکس کشورمان از صبح شنبه با حضور ۹ بوکسور در جزیره کیش آغاز شده است و تا شانزدهم آبان ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:   علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس  ضمن اظهار رضایت از شرایط اردو گفت :

بعد از شیوع ویروس کرونا به مدت هشت ماه تمرین های تیم ملی تعطیل بود ولی خوشبختانه با دریافت مجوز از ستاد ملی کرونا و کمیته ملی المپیک توانستیم مجددا اردوهای تیم ملی را برگزار کنیم . وی افزود هم اکنون با حمایت و به دعوت شرکت انبوه سازی همای تهران ، در جزیره کیش اردوی دو هفته ای را آغاز کرده ایم و تا شانزدهم آبان در جزیره کیش خواهیم بود و برای اولین بار در کشور تیم ملی بوکس حامی مالی برای برگزاری اردو پیدا کرده است.

استکی اضافه کرد : در بهترین زمان آب و هوایی به جزیره کیش آمدیم و شرایط اردو بسیار خوب است. امروز از بوکسورهای جزیره کیش نیز دعوت کرده‌ایم تا همراه بازیکنان تیم تمرین کند تا به تجربه و انگیزه آنها اضافه شود.

سرمربی تیم ملی بوکس درباره وضعیت سلامتی بازیکنان و کادر مربیگری تیم گفت :

۲۴ ساعت قبل از آمدن به اردو تمام بازیکنان تست pcr برای کرونا دادند و خوشبختانه تمام آزمایشات منفی بود. در حال حاضر به جز احسان روزبهانی که در خارج از اردوی تیم به این ویروس مبتلا شده است و اکنون در قرنطینه به سر می برد ، یکی از مربیان تیم ملی و یکی از کادر فدراسیون ، بقیه بازیکنان و اعضای کادر فنی در سلامت کامل به سر می‌برند و با همراهی دبیر فدراسیون و سرپرست تیم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تمرین های خود را انجام می دهیم .

وی درباره برنامه آینده تیم ملی گفت : به دنبال آن هستیم که  یک اردوی برون مرزی برگزار کنیم و تیم محک بخورد. همچنین تلاش می کنیم که اسفند ماه یک دوره مسابقه دوستانه بین المللی با حضور چند تیم در جزیره کیش و یا یکی دیگر از شهرهای کشور برگزار شود. و همچنین امیدواریم به زودی تیم ملی غنا را به به ایران دعوت کنیم .

علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس درباره حضور احسان روزبهانی در تیم ملی گفت : هنگامی که از احسان روزبهانی خواستیم تا در مسابقه انتخابی برای تیم ملی شرکت کند با اینکه آماده نبود ولی بدون هیچ سوالی در مسابقه شرکت کرد که به نظر من جای تقدیر دارد . بازیکنی که قبلاً دارای حاشیه زیادی بود اکنون کاملا حاشیه‌ها را کنار گذاشته و می داند که جزو خانواده و یکی از شناسنامه های ورزش بوکس کشور است .  به خصوص در دهه ۹۰ بوکس ایران را با احسان روزبهانی می‌شناسند و او باید قدر خودش را بداند و در ادامه مسیر موفق تر از قبل باشد.
امید احمدی صفا، مهدی خسروی، دانیال شه‌بخش، باقر فرجی، مسلم مقصودی، سیدشاهین موسوی، میثم قشلاقی، پوریا امیری و علی جمالی بوکسورهای حاضر در تمرینات تیم ملی هستند.
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار