کد خبر : 1147874
آغاز پذیرش مسافرین هواپیمایی کیش با رعایت پروتکل های جدید بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی
تحلیلی حریم نیوز: همزمان با اول آبان ماه و طبق دستورالعمل های جدید بهداشتی ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر اجرای فاصله گذاری اجتماعی در کلیه پروازهای داخلی، شرکت هواپیمایی کیش مطابق با پروتکل های جدید آماده خدمات رسانی به مسافرین محترم است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:  
 
 
 
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هواپیمایی کیش، این شرکت علاوه بر توزیع بسته‌های بهداشتی شامل ماسک و پک مخصوص ضدعفونی در میان مسافران، استفاده از فیلترهای تصفیه هوای HEPA، ضدعفونی و استریل کامل فضای کابین قبل و پس از انجام هر پرواز، رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کانترهای پرواز و اتوبوس‌های فرودگاهی؛ اقدام به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در کلیه پروازهای داخلی و بین المللی خود نمود.
 
این طرح که بدلیل شیوع بیماری کرونا و به دستور ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری اجرایی شده است، در کلیه پروازهای هواپیمایی کیش صندلی هایی که مجاز به فروش نبوده اند، با استیکر های مخصوص و با شعار "صندلی رزرو شده توسط سلامتی" و "ما مراقب شما هستیم" مشخص و جدا سازی شده است.
 
لازم به ذکر است همزمان با نخستین روزهای شیوع بیماری کووید - ۱۹ در کشور، شرکت هواپیمایی کیش بلافاصله اقدامات مقابله‌ای با این بیماری را آغاز نمود و به عنوان یکی از شرکت های هواپیمایی پیشرو در مبارزه با این بیماری شناخته و با تمام توان در خدمت مسافرین و کیشوندان گرامی جهت انجام سفرهای ضروری است.
 
شرکت هواپیمایی کیش در راستای دستور العمل های جدید ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری و به منظور آسایش، اطمینان خاطر و راحتی هر بیشتر مسافرین گرامی از امروز علاوه بر اقدامات بهداشتی ذکر شده، اجرای فاصله گذاری اجتماعی در کلیه پروازهای داخلی و بین المللی را عملیاتی نمود.
 
 
برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار