کد خبر : 1006452
حضور دیجی‌کالا در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ ​
تحلیلی حریم نیوز: اینوتکس ۲۰۱۹، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حریم نیوز:

اینوتکس ۲۰۱۹، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. بازیگران مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری در این نمایشگاه حضور دارند و در این نمایشگاه فضای مناسبی برای ملاقات و شبکه‌سازی فعالان اکوسیستم فراهم شده است.

در اینوتکس امسال، دیجی‌کالا حامی سخنرانی‌های نمایشگاه است و دیجی‌کالانکست، بازوی فناوری دیجی‌کالا به منظور جذب مشارکت علاقه‌مندان به کسب‌وکارهای مرتبط با هوش مصنوعی در این نمایشگاه حضور دارد. همچنین دکتر روح الله رحمانی، رئیس هیات مدیرهدیجی‌کالا نکست، روز دوشنبه ساعت ۱۰ تاا ۱۰:۳۰ سخنرانی با موضوع «معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری دیجی‌کالا نکست در استارتاپ‌ها» در سالن سخنرانی نمایشگاه اینوتکس ارائه می‌دهد.

اینوتکس ۲۰۱۹ میزبان اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه است و فعالان استارتاپی و نوآوری از ۶۲ کشور جهان در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند. Inotex Pinch، رویداد Inotex Talent، کافه سرمایه اینوتکس و سخنرانی‌ها و پنل‌های فعالان و متخصصان اکوسیستم استارتاپی کشور، از دیگر برنامه‌های چهار روز این نمایشگاه است.

دیجی‌کالا از علاقه‌مندان و فعالان این حوزه دعوت می‌کند در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ حضور داشته باشند.

کمپین #هم_آوا_با_آرزوها از ارزش‌آفرینان خلاق و آینده‌باور دعوت می‌کند تا با حضور در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX)  در غرفه هم‌آوا، به کمپین #هم‌آوا_با_آرزوها بپیوندند تا یک‌صدا و هم‌آوا آرزوهایمان را زندگی کنیم.


منبع:شمانیوز


 

‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
پر بیننده ترین ها
آخرین اخبار